Infinix Note 40 Pro Plus, global lansmana hazırlanıyor

Infinix’in yaklaşmakta olan Note 40 serisi akıllı telefonları heyecanla bekleniyor. Bu serinin Note 40, Note 40 Pro ve Note 40 Pro Plus olmak üzere üç modeli olacağı öngörülüyor. En üst düzey model olan Note 40 Pro Plus, SPDDI ve EEC sertifikasyon sitelerinde “X6851B” model numarasıyla görüldü ve bu da global çapta bir lansmanın yakın olduğuna işaret ediyor. Ancak bu sertifikasyon listeleri, cihazın özellikleri veya teknik detayları hakkında yeni bilgiler sunmuyor.

Ayrıca, EEC’de “X6871” model numarasıyla yeni bir modelin daha ortaya çıktığı görüldü, fakat bu modelin kesin adı henüz netlik kazanmadı. Note 40 Pro Plus hakkında fazla bilgi bulunmazken, Google Play Console’daki önceki listelemeler Note 40 ve Note 40 Pro’nun önemli özelliklerini ortaya koydu.

Infinix Note 40 Pro Plus, global lansmana hazırlanıyor

Her iki modelin de MediaTek Helio G99 yonga setiyle güçlendirildiği, ARM Mali G57 GPU ile eşleştirildiği ve en az 8GB RAM’e sahip olduğu belirlendi. Cihazlar, Android 14 ile ön yüklü olarak gelecek ve 2436×1080 piksel çözünürlüğünde bir ekranla, 480 PPI piksel yoğunluğunda görseller sunacak.

Note 40 ve Note 40 Pro’nun Uygunluk Beyanı web sitesinde de görüldüğü üzere her iki telefonun da 5000mAh kapasiteli bir batarya ile donatılacağı belirlendi. Ancak şarj hızları konusunda farklılıklar olacak; Note 40’ın 45W, Note 40 Pro’nun ise 70W hızlı şarj desteği sunacağı ifade edildi. Şu an için Infinix Note 40 serisi hakkında daha fazla detay mevcut değil, ancak yeni gelişmeler oldukça bu bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x